محل تبلیغات شما

حواس‌تان به گرما و مواد شميايي باشد، مخصوصا در شرايطي‌که موهاي‌تان کم آب ميباشد.


بهترين شامپو براي ريزش مو
با اينکه به کار گيري از اتوهاي گيسو بسيار شايع ميباشد، ولي اين ابزارها ميتوانند جراحت متعددي به پوست شما وارد نمايند. هنگامي گرماي متعددي به پوست شما وارد نمايند، مي توانند به پوست جراحت برسانند. معدود کردن معيار به کار گيري از اين ابزارهاي آرايشي موي (يا اين که دست کم استعمال از آن با دماي زير‌خيس) ميتواند به داشتن مو سلامت‌خيس ياري دهد.
در‌حالتي که مطمئن نيستيد که چرا اين وسايل به موهاي‌تان جراحت مي زنند، فکر کنيد از اين‌ها براي پوست‌تان به کارگيري مي کنيد. آيا کسي حاضر ميباشد، هوايي داغ را با اقتدار 75 وات هر روز صبح روي پوست خويش تحمل نمايد؟ احتمالا خير!
مواد شيميايي کارکشته که در رنگ‌موها، فيکس‌کننده‌ها و ريلکسرها موجود است، چربي لازم براي موي را از دربين ميبرند. برخي از رنگ موها دربردارنده مواد شيميايي کمتري در مقايسه با ديگر توليدات مي‌باشند. حواستان به آب ژاور‌ها و پراکسيدهاي گيسو باشد زيرا موجب موخوره و شکنندگي موي ميگردند.
و در غايت اينکه مراقب خورشيد فصل تابستان باشيد. فروغ خورشيد و کلرين هر دو مي توانند موجب بي آبي موي شوند. بي آلايش‌ترين رويکرد پيشگيري هم به کارگيري از کلاه يا اين که هجران از روشنايي زياد آفتاب ميباشد (که براي پوست‌تان هم اثر گذار ميباشد).
ميتوانيد هنگامي به استخر ميرويد با پوشيدن کلاه شنا هم از موهاي‌تان حفظ نماييد. يک رويکرد ديگر هم اين ميباشد که پيشين از رفتن به کنار دريا يا اين که استخر از قابل انعطاف کننده به کارگيري نماييد. در صورتي‌که در استخر دربردارنده کلر شنا مي کنيد، پس از ورزش، بي ترديد موهاي‌تان را با آب منزه بشوييد. در صورتيکه تر و تميز شنا ميکنيد مطلقا از شامپوهاي از ميان پيروز‌ي کلر استعمال فرمائيد.
سفارش‌هايي براي مو چربآيا موهاي‌تان چرب ميباشد؟ درصورتي که هر روز صبح موها‌ي‌تان را مي‌شوييد احتمالا بعدازظهر نشده مجدد به حيث مي رسد نياز به شست‌و شو داريد. در لحاظ داشته باشيد که گيسو چرب از پوست چرب مي آيد. پوست راز و موي را به اندازه‌ي کافي بشوييد، حتي در‌صورتي‌که لازم ميباشد دو توشه. ميتوانيد شامپو را پيش از شستن، بگذاريد پنج دقيقه روي موي بماند و تنها از قابل انعطاف کننده براي نوک موها به کار گيري فرماييد. هيچ زمان قابل انعطاف‌کننده را به پوست رمز نزنيد و از برس کشيدن آراسته هم پرهيز کنيد به دليل آنکه برس چربي را از پوست راز به موها منتقل مي‌نمايد.

شرايط موها را چطور نگهداري فرمائيد

ماسک گيسو براي موهاي فِر

شامپوهايي که حاوي قابل انعطافکننده ميباشند، حقيقتا مؤثرند؟

پوست ,مي ,موي ,هم ,ميباشد ,موهاي‌تان ,به پوست ,يا اين ,به کارگيري ,کار گيري ,اين که ,قابل انعطاف کننده ,شميايي باشد، مخصوصا ,مواد شميايي باشد،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Crystal Melissa سلامت جنسي Steve Melanie داروخانه پلاس:فروش اينترنتي دارو،ويتامين،لوازم آرايشي،مکمل Suzanne كتابخانه عمومي شهيد قدوسي شلمزار Amanda 43545